REGULAMIN

Regulamin rejestracji kont użytkowników i korzystania ze strony www.clubbogacz.pl

Każda osoba, która zakłada konto użytkownika na stronie www.clubbogacz.pl zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nie przestrzeganie regulaminu będzie skutkowało usunięciem konta lub innymi sankcjami.

1. Rejestracja na stronie służy do rezerwacji loży online, oraz do korzystania z działu PROMOCJE.
2. Każde założone konto użytkownika należy aktywować w ciągu tygodnia, od momentu za rejestrowania się poprzez kliknięcie linku w e-mailu, który się otrzyma po rejestracji konta.
3. W celu dokonania przez Użytkownika rejestracji w Portalu, Użytkownik zobowiązany jest wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie Portalu.
4. Używanie niedozwolonych, niecenzurowanych nazw loginów takie konta będą blokowane.
5. Użytkownik w każdej chwili może zmienić swoje dane, zamieszczone w Profilu, poprzez ich modyfikację w swoim Profilu Użytkownika.
6.  Podczas rejestracji do Portalu, Użytkownik zobowiązany jest do podania: Adresu e-mail, który staje się w tym momencie loginem, hasła dostępowego, nr telefonu, Imię i nazwisko  oraz datę urodzenia.
7. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia Profilu Użytkownika w przypadku stwierdzenia, iż podane przez Użytkownika dane osobowe w formularzu rejestracyjnym są błędne lub fałszywe bądź Użytkownik nie dokona aktywacji konta w okresie 24 godzin od rejestracji.
8. Użytkownik może zażądać usunięcia swojego Profilu, po uprzednim skontaktowaniu się z Administratorem. Po usunięciu Profilu nie ma możliwości jego przywrócenia.
9. Użytkownik strony www.clubbogacz.pl zobowiązuje się do używania Profilu Użytkownika zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu.
10. Dokonując rejestracji na stronie www.clubbogacz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych do celów marketnigowych.